top of page

Stowarzyszenie CISV Polska

Oddział Warszawski

 

posiada osobowość prawną i jest największym z trzech oddziałów CISV w Polsce. Co roku aktywnie włączamy się w organizowanie, pod egidą CISV International, międzynarodowych spotkań młodzieży z różnych stron świata.

W latach 2014 - 2017 nasz oddział był organizatorem spotkania w Teresinie w ramach Regional Training Forum, wymiany młodzieży z Hiszpanią, programów Step Up i Youth Meeting w Starych Babicach oraz programu Village w Podkowie Leśnej. Naszymi gośćmi byli mieszkańcy kilkunastu krajów z Europy, Azji i obu Ameryk. Jednocześnie nasi członkowie uczestniczyli w programach na Litwie, na Węgrzech, w Kanadzie, Norwegii, Niemczech, Szwajcarii, Portugalii, Brazylii, Danii, USA, Hiszpanii, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Salwadorze, Meksyku i Indonezji.

W 2018 roku organizujemy kolejny Step Up dla młodzieży w wieku 14 lat.

Uczestnictwo w działaniach CISV to nie tylko wyjazdy dzieci naszych członków oraz liderów na programy zagraniczne. Równie ważne jest zaangażowanie całych rodzin w sprawy naszego oddziału oraz podejmowanie lokalnych aktywności w celu propagowania wartości, którymi się kierujemy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

bottom of page